Domů / O nás
Výhody nákupu u nás
 • Veškeré zboží skladem
 • Doprava nad 5.000 Kč ZDARMA
 • Pro menší zásilky:
   
    od 109 Kč
    od 127 Kč
    zdarma
   
 • Dodání do dvou pracovních dní
Odběr novinek
Podporované způsoby platby

 

 

 

 

 

 

Lze uplatnit tyto způsoby platby

 • Hotovostí na pokladně
 • Platební kartou
  Platební karty
 • Převodem na účet.

 

Bezpečnost platby zajišťuje

O nás

Společnost Semoplast s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej kvalitních obalových folií, pytlů, sáčků, ale také například vázacích a lepicích pásek a samolepících etiket. Výrobky firmy Semoplast tak zajistí všechny Vaše potřeby týkající se bezpečného balení Vašich výrobků.

Společnost vznikla v roce 2004 se sídlem v Šumperku, Žerotínova 660/50. V areálu firmy o rozloze 1.000m2 se nacházejí výrobní a skladovací prostory a také kamenný obchod společnosti – zákazníci si zde tedy mohou zboží osobně prohlédnout, objednat a případně i rovnou vyzvednout. Kamenný obchod byl navíc v roce 2016 doplněn o tyto webové stránky.

Nabídka firmy se od doby vzniku průběžně rozšiřuje a doplňuje. Hlavní činností firmy je výroba přířezů z různých ochranných materiálů, zejména polyetylenové pěny, ale i např. kartonu. Firma také vyrábí bublinkové, mikroténové nebo igelitové sáčky a pytle a jiné polyetylenové výrobky. Kromě zboží vlastní výroby nabízí firma navíc široký sortiment zboží od jiných velkovýrobců. Ten zahrnuje například vázací a lepicí pásky, již zmíněné etikety a související obalovou techniku. Gastrovýrobci, restaurace, fast foody nebo pořadatelé oslav ocení naši gastro sekci, kde naleznete například jednorázové nádobí a příbory, kelímky a vaničky k výdeji salátů a mnoho dalšího.

Našich 13 zaměstnanců zajišťuje jak prodej a výrobu, tak doručování objednaného zboží – díky tomu jsme schopni pružně reagovat na Vaše zakázky. Výrobní kapacita pěnových přířezů je cca 200.000 ks za den, výroba pytlů a sáčků cca 1.000 ks za den.

Profesionální přístup a komunikace se zákazníkem je samozřejmostí.