Domů / Dodací a platební podmínky
Výhody nákupu u nás
 • Veškeré zboží skladem
 • Doprava nad 5.000 Kč ZDARMA
 • Pro menší zásilky:
   
    od 109 Kč
    od 127 Kč
    zdarma
   
 • Dodání do dvou pracovních dní
Odběr novinek
Podporované způsoby platby

 

 

 

 

 

 

Lze uplatnit tyto způsoby platby

 • Hotovostí na pokladně
 • Platební kartou
  Platební karty
 • Převodem na účet.

 

Bezpečnost platby zajišťuje

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. V případě nadměrných zásilek po dodatečném odsouhlasení způsobu dopravy a ceně dopravy. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

 

Poštovné a balné
Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto (neplatí pro nadměrné zásilky):

 • Osobní odběr - ZDARMA.
 • Poštou - standardní balík (doručení do 2 - 7 pracovních dní): od 109 Kč.
 • Dopravní službou Geis (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice): od 109 Kč

Cena přepravy závisí na celkové hmotnosti zásilky, s výjimkou bublinových a pěnových folií a vlnité lepenky, u kterých je cena dopravy stanovena za kus (jejich hmotnost se do celkové hmotnosti zásilky nepřipočítává).

 
V případě nadměrných zásilek může prodávající informovat zákazníka o možnostech dopravy a její ceně. Za nadměrné zásilky jsou považovány zásilky, které splní jedno nebo více následujících kritérií:
 1. a) délka zásilky (nejdelší strana) překračuje 1,8 m,
 2. b) součet obvodu zásilky a její délky překračuje 3 m,
 3. c) hmotnost zásilky včetně obalu překročí 50 kg
S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 
Způsob platby
 • Hotově při osobním odběru.
 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.  
 • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u Komerční banky. Číslo účtu je 35-1795060297/0100. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.
 • ePlatba+ a platba on-line platební kartou přes platební bránu. Viz níže.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek můžete zasílat mailem na eshop@semoplast.cz, případně telefonovat na +420 778 477 157.

ePlatba+ a platba kartou
Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.